Styczeń

No to może krótki przegląd miesiąca. Jak na razie z szumnych zapowiedzi żeby biegać więcej niewiele wyszło. W styczniu przebiegłem okrągłe 0 km. Jak nie na tym froncie to na innym jest lepiej. Sporo przeczytałem, w pierwszych dniach lutego skończyłem 5 książkę, nie jest to jakieś imponujące tempo ale jest nieźle. Z kolejną jest trochę gorzej bo ostatnie dni mam z pewnych powodów dość intensywne a zaczęta „Inżynierowie. Tajna armia Hitlera” Blaina Taylora jakoś mi nie podeszła. Opisy zdjęć na pół akapitu, niezbyt spójne i ogólnie ciężko wchodziło. No więc mam powrót do klasyki czyli „Opowieści o pilocie Pirxie” Lema. Tak już to kiedyś czytałem ale to było bardzo dawno temu. Strona Książki – 2019 jest aktualizowana więc tam można mnie stalkować, pozwalam.

Z filmami nadal na liczniku zero a seriale to głównie kontynuacje. Ostatnia 5 seria Luthera rozpoczęta ale pierwszy odcinek nie przekonuje, podobnie napoczęte Casa del Papel i tutaj jestem zainteresowany.  Serial jest inny niż te amerykańskie czy nawet angielskie. A z amerykańskich to czeka 2 sezon Punisher i trochę końcówek. O filmach to nawet nie wspominam :). Wkrótce urlop zimowy więc może coś się ruszy, na pewno będzie trochę nart 🙂

6 uwag do wpisu “Styczeń

   • No trochę wpływa, narty i bieganie wymagają mocnych nóg. Jak się zapuścisz to będzie widać. Najwyżej będę jeździł spokojnie, podziwiał widoki i często zatrzymywał się przy schroniskach 😛

    Polubione przez 1 osoba

   • No to ja tak jeżdżę właśnie. 😀 Miałam wrażenie, że jeśli za jeżdżenie odpowiadają trochę inne grupy mięśni niż za bieganie, to ten wpływ jest znikomy.

    Polubienie

   • Przy nartach zjazdowych inne, przy biegowych już bliżej. Ale pewnie jeździsz na nartach zjazdowych. No ale mi tutaj chodzi głównie o kondycję. Skoro jesteś w stanie przebiec te 5 czy 10 km czyli ~30 czy ~60 min ciągłego wysiłku to i na nartach to będzie widać. Skoro biegasz to masz mięśnie a nie inny typ tkanki 🙂 Bedzie dobrze.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s