Bieganie

Ten wpis będzie zbiorczy bo właśnie wróciłem z wakacji i tam też ze dwa razy udało się pobiegać. Pierwszy nawet udało się zapisać w ścieżce GPS, zapis jest na navime. Biegało się hmmm ciekawie bo po pierwsze nieznana trasa, po drugie trasa była wzdłuż a właściwie po drodze, potem dookoła jeziorka no i potem musiałem szybko decydować gdzie dalej bo chociaż na mapie tego nie widać z jeziorka biegł kanał a most było kawałek dalej :). To wszystko w wąskiej zabudowie sycylijskiego miasteczka a właściwie to wioski. Więc klimacik był :).
Drugi bieg był kilka dni później ale tu już tracka nie ma ale było coś koło 7 km. Bieg był do miasteczka na lody i z powrotem, trzeba mieć jakąś motywację.
No i trzeci bieg był dzisiaj i to całkiem niedawno, trasa ta co zwykle, odległość 8 km ze średnim tempem 5:49 czyli i tempo i odległość po prostu niezła. Wychodzi że pływanie pomaga. W najbliższym czasie postaram się wrzucić kilka wpisów ze zdjęciami z wycieczek które na wakacjach zrobiłem, tylko się zastanawiam czy jeszcze ktoś to czyta i tu zagląda :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s