Zbiorczo

Będzie kilka rzeczy naraz bo następny wpis może być za 2,5 tygodnie :). Więc kilka dni temu (30 sierpnia) po raz kolejny udało się pobiegać, niezbyt długo, niezbyt szybko ale 5 km zrobione jest się czym pochwalić. Warto jedynie wspomnieć że biegałem po polnej ścieżce i z jednej strony rozjeżdżona ciężarówkami dojeżdżającymi do budowy a z drugiej przechodziła sobie pani z owczarkiem niemieckim, nad którym niezbyt panowała. Pies był bez linki, bez kagańca a Pani słuchał od czasu do czasu. W ostateczności nic się nie stało ale czekam z niecierpliwością aż skończy się remont drogi na mojej stałej trasie. Zapis GPS tam gdzie zwykle czyli na garminie:
http://connect.garmin.com:80/activity/embed/578734422
Udało się w końcu wybrać na nowo otwarty basen na Skałce. Wybrałem się w niedzielę w ostatni dzień wakacji i było pustawo. Trochę winna była pogoda bo upałów nie było (tak 23 stopnie i lekkie zachmurzenie) oraz problemy z instalacją do podgrzewania wody. Niezbyt przyjemnym skutkiem tej awarii była dość zimna woda (podobno 18 stopni) ale z drugiej strony praktycznie pusty basen w niedzielę w ostatni dzień wakacji z biletem za 6 plnów to bardzo fajna sprawa. Kilka długości basenu zrobiłem, potem się ewakuowałem bo jednak zimno się zrobiło. Przyznam że basen mi się podoba: niezłe zaplecze, niedrogie bilety i dość duży basen z częścią do pływania i częścią rekreacyjno rozrywkową czyli jakieś dysze, bąbelki leżaki z masażem. W budynku korty do squasha, siłownia, salka do ćwiczeń, obok ścianka wspinaczkowa i park linowy. Na razie to wygląda całkiem fajnie, no i najważniejsze woda nie jest chlorowana a oczyszczana jakąś nowatorską metodą naturalną. W skrócie fajny pomysł, oby pogoda w tym roku dopisała i był jak najdłużej otwarty.
To jeszcze tylko powiem że wkrótce znikam na dwutygodniowy z dawna oczekiwany urlop i to jest pierwszy powód dla którego następny wpis będzie za jakiś czas, drugi powód to pewne nieoczekiwane zdarzenia które dość mocno zmieniły plany i wypełnią następne kilka dni. No to na razie 🙂

3 uwagi do wpisu “Zbiorczo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s