bieganie i chodzenie ale po Beskidach

Znowu będzie zestaw, tym razem zacznę od biegania bo biegałem w piątek. Bieg zbyt długi nie był, niecałe 5 km, wczoraj biegałem z czujnikiem tętna więc i tętno jest. Tempo dość równe przez cały bieg, ok 5:46min/km, nie za bardzo chciało się dłużej biegać bo zaczęło się robić zimno i pod koniec byłem jakby za lekko ubrany :). Nie za bardzo mam pomysł co napisać więcej, jednak to warto pisać na gorąco wtedy jakoś więcej zostaje wrażeń.
Track GPS tam gdzie zwykle czyli na navime oraz na garminie:
http://connect.garmin.com:80/activity/embed/474025901.
Teraz część druga wpisu czyli dzisiejsze szwendanie się po Beskidach. Czyli pobudka o nieludzkiej porze (~6:30) potem pociąg jeden i drugi dzięki to którym wysiadamy w Wiśle Głębce. Potem szlak zielony na Stożek (978 mnpm) i dalej po granicy państwa w kierunku Cieślar, Soszów przełęcz Beskidek i Wielka Czantoria (995 mnpm). Na Czantorii przerwa regeneracyjna (czeskie piwo i smażony ser w zestawie :D) i potem zjazd kanapką na dół i powrót tym razem autobusem, pociągiem i tramwajem. No i wyszło ponad 15 km (nie licząc kolejki z Czantorii) i koło 3h 30min, trochę słaba pogoda więc mimo że zdjęcia zrobiłem to nie wyszły zbyt ciekawe, takiego słońca jak w Val di Sole to nie było :). Poniżej track z gpsa z garmina:
http://connect.garmin.com:80/activity/embed/474025810
Update: No i obiecany album ze zdjęciami, mają zapisane położenie ze ścieżki GPS ale w aparacie miałem niezbyt dokładnie ustawiony czas i miejscami się trochę to rozjechało.

3 uwagi do wpisu “bieganie i chodzenie ale po Beskidach

  1. Och zazdroszczę, zwłaszcza, że pochodzę z wyżej wymienionych terenów, a teraz żyję na (zapewne) dożywotniej emigracji zarobkowej w bardzo dużym bardzo zasmrodzonym polskim mieście;) A tak poszłoby się znów na Czantorię, Równicę albo Stożek.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s