Zajdel

Dla wszystkich mających czytniki od wczoraj na Bookrage jest akcja sprzedaży 5 książek legendy polskiej fantastyki czyli Janusza Zajdla. To działa na tej samej zasadzie co HumbleBundle czy Musicrage czyli płaci się „co łaska” za zestaw e-booków i przy wpłacie powyżej średniej dostajemy bonusa. Teraz mamy Zajdla czyli same perełki bo w zestawie dostajemy:

a przy wpłacie powyżej średniej (na teraz 23,69) dostajemy jeszcze zbiór opowiadań Relacja z pierwszej ręki. No i powiedzmy że Zajdla Wypada Znać jeżeli zdarza ci się czytać książki częściej niż raz na rok. To od jego nazwiska wzięła swoją nazwę najpopularniejsza nagroda do książek Fantastyki przyznawana corocznie na Polconie. No i za te niecałe 25 plnów dostajemy pierwsze wydania Zajdla w postaci 5 książek i jednego całkiem sporego zestawu opowiadań.

5 uwag do wpisu “Zajdel

  1. Wiem że krążyły jakieś wersje na chomikach. Tu masz oficjalne wydanie, prawa do tych książek ma wdowa po Zajdlu.
    Gdzie idą zyski jest napisane na stronie, wystarczyło kliknąc i przeczytać. Część idzie do spadkobierców po Zajdlu, część do fundacji Wolne Lektury oraz na utrzymanie serwerów Bookrage. Jaki będzie podział tego co wpłacisz możesz zadecydować samemu. No i za 25 plnów masz zestaw 5 książek i zestaw opowiadań. Wg. mnie bardzo warto.
    To że autor nie dostanie było naprawdę głębokie, biorąc pod uwagę że od jakiegoś czasu nie żyje.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s