absurd dnia :)

Z cyklu ciekawostki wszelakie, dzisiaj TVP dało/da popis. TVP ma prawa do pokazywania jednego meczu z kolejki LM no i dzisiaj mają pokazać mecz Panathinaikos – Malaga. Jednak z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu mecz zostanie wyemitowany o 22:30, a 20:25 zostanie puszczony film Miś z 1981 r. Rozumiałbym gdyby zostało puszczone coś innego na żywo ale film sprzed 30 lat, który już chyba każdy widział?

8 uwag do wpisu “absurd dnia :)

  1. Miś mi się nie nigdy nie podobał, może za młody byłem albo co, ale wszystko lepsze niż sport IMHO. Bardzo mnie denerwuje że w nowych zasadach platformy cyfrowej N MUSZĘ mieć kanały sportowe, przynajmniej w pakiecie który mnie interesuje, po co to komu? Zresztą film pt. „Igrzyska śmierci” mnie tylko utwierdził w przekonaniu że sport to zło i prowadzi do dewaluacji życia ludzkiego.

    Polubienie

  2. @pecet ale jaki jest sens puszczać mecz inaczej niż na żywo, kiedy wszyscy, których to w jakikolwiek sposób interesuje będą znali już wynik?
    To po co płacić ciężką kasę za prawa do transmisji LM i potem zamiast meczu puścić film sprzed 30 lat do którego pewnie TVP sama ma prawa. No ja tego po prostu nie rozumiem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s