LM

Po pierwszym meczu AC Milan – Arsenal zakończonym wynikiem 4:0 byłem przekonany że Arsenal już jest za burtą. No a tutaj mamy wielką niespodziankę i po pierwszej połowie jest 3:0 dla Arsenalu w drugiej połowie przy kolejnej bramce mamy dogrywkę. No zaczyna się robić interesująco.

10 uwag do wpisu “LM

1. Hmm na stronie UEFY mecz był zapowiadany przez artykuł pt. „Wenger wierzy”, no ale trzeba przyznać że Milan im mocno pomógł. Tak statycznie grającego Milanu nie pamiętam chyba od pamiętnego finału LM z Liverpoolem :). Pierwsza bramka to wielki błąd obrony i Kościelny przed bramką zupełnie sam, druga to asysta obrońcy Milanu i precyzyjny strzał Rosickiego. Potem karny wykorzystany przez Van Persiego. No teraz czas na drugą połowę 🙂