wiadomosci lokalne

Jako że dzisiaj System Administrator Apreciation Day (hmm SAAD?) to wielkie dzięki tym osobom dzięki którym jogger działa :).
Jako czasami pełniący obowiązki sysadmina 🙂 też sobie poświętuje, jasne pełne sobie zaraz otworzę :). Teraz będzie plan dnia.
Dzisiejszy dzień należał do średnio udanych, głównie dzięki wspaniałej pogodzie. Po południu na 30 min przed moim wyjściem z pracy pojawiła się burza i zrobiła z ulicy pod oknem rzeczkę. Potem deszcze się ciut uspokoił i tylko po drodze na dworzec złapała mnie kolejna fala ulewy. Na dworcu w Świętochłowicach standardowo przejście podziemne zalane na 20 cm i musiałem obejść dworzec. Po drodze złapała mnie kolejna fala ulewy, a dzięki wiaterkowi pomimo że miałem duży parasol byłem mokry tak do piersi.

12 uwag do wpisu “wiadomosci lokalne

  1. ale to dosc ciekawie wygladalo zza okna jak stopniowo zaczynalo sie chmurzyc 🙂 chmury wisialy nad wiezowcem dosc nisko i prawie o niego zahaczaly 🙂 nie musze chyba pisac o ciekawej kolorystyce nieba. szczegolnie kiedy jeszcze nad moim blokiem bylo dosc jasno a z chorzowa nadciagaly takie prawie czarne blyskajace chmury 😛 fajny widok 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s