kiluj.pl

Pewnie wielu z was już o tej stronce słyszała. Dla tych którzy jednak nie słyszeli wyjaśnienie że na tej stronce był do pobrania skrypt do wgeta który ściągał stronę redwatch. Ale mam pewne wątpliwości, bo to w sumie sprowadza się do ataku DDOS. Czyli niby cel słuszny, ale ta metoda? Więcej informacji i linki na podlinkowanych stronach wikipedii.

11 uwag do wpisu “kiluj.pl

  1. a jak ktoś podmieni skrypt wgeta i skieruje na inna strone i wyśle na onet z opisem że należy to uruchomić żeby redwatch przyblokować 🙂
    bo to może uderzyć rykoszetem…
    no chwilowo nie umiem sobie wyrobić opinii 🙂

    Polubienie

  2. Masz rację, jest to trochę nieodpowiedzialne mimo, ze w dobrej wierze. Jeżeli chodzi o zaatakowanie witryny nielubianego znajomego to z odpowiednim samozaparciem można coś znaleźć gotowego na sieci – nie koniecznie ten skrypt. Natomiast uważam, że jeżeli umieszcza się coś aby „zrobić dobrze” to trzeba to bardziej przemyśleć. Sądzę, że jednak do mnie bardziej przemawia grupa hackerów atakująca strony pedofilskie i bezpośrednio pedofilów na chatach lub inne tego typu środowiska niż umieszczanie wspomnianych kodów. Po prostu inna forma.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s