Pulpit

Jakiś czas temu trafiłem u byte’a na opis Akamaru. No i muszę przyznać że mnie to zaintrygowało :). No więc poszukałem czegoś podobnego na windowsa. Znalazłem kilka Docków i wybrałem Y’z Docka. Niestety programik nie jest już wspierany ponieważ twórca został o to poproszony przez apple, podobny był zbyt podobny do Docka z Maca. No więc po drobnych przygodach z poszukiwaniem odpowiednich ikon (png 128×128 z przezroczystoscia) Stworzyłem sobie Takie coś:


Więcej zrzutów pulpitów, głównie z pracy, można zobaczyć na moim albumie na picassaweb. No i muszę przyznać że ten album picassy jest niesamowicie wprost wygodny :). Przeglądasz w picassie zdjęcia, zaznaczasz które mają być wrzucone do albumu na stronie wybierasz album i po chwili wszystko jest na miejscu. Fajne to 😀

14 uwag do wpisu “Pulpit

  1. Istnieje coś co przewyższa o głowę Y`zdoc. Nazywa się RKLauncher i jest tak napisany, że można do niego ładować docklety z ObjectDock i Y`z które znajdziesz na http://www.dockex.com/index.php?pageId=docklets#details. RKlauncher może wyglądać dokładnie identycznie jak ten w MACach.

    Jako tapetę mam zdjęcie które symuluje monitor LCD 🙂 http://img92.imageshack.us/my.php?image=pseudomac20110748nz9.jpg. Acha: to co widzisz, to oczywiście pseudoMAC, można identycznie kopiować biurko MACa, ale po co, jak można zrobić jeszcze coś oryginalnego?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s